Hizmet Kalitesi Araştırma & Standardizasyon Danışmanlığı


Günümüz rekabet koşullarında şirketlerin fark yaratabileceği en güçlü unsur, elbette ki verdikleri hizmetin kalitesidir…

Kalite’yi yakalamak işletmeler için her zaman çok kolay bir iş olmamıştır. Kalite’nin operasyonun her boyutunda (insan gücü, sistem, ekipman, vs) bir öncelik olması, başarılı işletmeleri diğer işletmelerden ayıran en önemli unsurların başında gelmiştir.

Bir işletmenin kaliteli hizmet verebilme noktasına gelebilmesi takdir edilecek bir şeydir ancak, esas başarı kalitede devamlılığı sağlayabilmektir. Eğer müşterileriniz işletmenize yaptıkları her bir ziyarette bir önceki ziyaretlerinde aldıkları kaliteli hizmetin aynısını veya daha fazlasını alıyorlarsa doğru yoldasınız demektir. İşte, bunu başarabilmenin yolu da standardizasyondan geçmektedir.

Hizmet Kalitesini Artırma danışmanlığı hizmetimiz ile süreç analizlerinin yapılmasını, güçlü ve zayıf yönlerin ortaya çıkartılmasını, yapılacak her bir görevin standardize edilmesini, süreçlerin verimliliğinin kontrol edilmesini, gerekli değişikliklerin yapılmasını, operasyonun mevcut analizinin yapılmasını, ilgili aksiyon planlarının yapılmasını, yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişimin iyileştirilmesini, çalışan motivasyonunun artırılmasını ve sonuç olarak mutlu müşteri sayısının, dolayısı ile de gelirlerin artırılmasını hedeflemekteyiz.

Program içeriğini görebilmek ve indirmek için tıklayınız

Share