İnsan Kaynakları Danışmanlığı


Kurum kültürü Analizi:

Şirketlerimizin de, bizim gibi ’karakteristik’ özellikleri bulunmaktadır. Gelecekte olmak istenilen noktaya varabilmek için bugünün resminin netlikle çekilmesi, iki resim arasındaki yolun tanımlanması ve yolu yürüyecek kişilerin bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bizler, birlikte yapacağımız çalışmalar ile mevcut durumu resmederek karar vermenizi kolaylaştırır. Desteğimizi istediğiniz anlar için işbirliği yaparız.

Yetenek Yönetimi:

Şirketlerimizde yetişen, kültürümüzü bilen, başarı potansiyeli yüksek gençlerin keşfedilerek, sürdürülebilir başarı için yetiştirilmesi programıdır.

Şirketin gelecek vizyonu doğrultusunda belirlenen yetkinlikleri taşıyan/öğrenme potansiyeli yüksek olan çalışanlar birlikte karar verilecek ölçme değerlendirme araçları ile seçilir.

Şirketin vizyonuna hizmet edecek hedeflerin gerçekleştiriebilmesi için, eğitim ihtiyaç analizi yapılır. Hazırlanacak rapor doğrultusunda oluşturulacak proje planı ile eğitim programı yapılır. Kimlerin hangi eğitimleri, hangi sürelerde alacağı belirlenir.

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları:

Değerlendirme merkezi uygulamaları, Şirket çalışanlarının mevcut yetkinliklerinin ve gelişim potansiyellerinin ölçümü araçlarıdır. Yetenek havuzu için seçilen adaylara uygulanabileceği gibi, Şirketin anahtar pozisyonlarında görev alan yöneticilere, terfi edecek kişilere, proje ekipleri oluşturulması gereken durumlarda, işe alım kararlarında kullanılabilir.

Şirketimiz, Unida Danışmanlık tarafından Türkiye’ye getirilen Criterion Partnership firmasının araçlarını kullanmaktadır.

İK Mülakat Eğitimi:

Her şirket için en stratejik karar bir çalışanı işe alma kararıdır. İster başlangıç seviyesi, ister yönetici seviyesi olsun, beklentilerin doğru anlatılıp, anlaşıldığı bir görüşme ile yapılacak seçim her iki tarafın madden ve manen mutluluğu ile sonuçlanır.

Ekibiniz ile karşılıklı öğrenerek, sizin için doğru kişiyi seçebilmenize ışık tutacak tecrübelerimizi paylaşırız.

Eğitimler:

Uygulamalı İş Hukuku /Fesih-İşten Çıkış & Disiplin Süreci Eğitimi

Mülakat Teknikleri ve Organizasyonu Eğitimi

“İnsan Kaynakları Danışmanlığı” çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak, size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşabilmek adına bize sitemizin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz…”

Program içeriğini görebilmek ve indirmek için tıklayınız

Share