Hastanede Mükemmel Hizmet Eğitimi


Hastanede Mükemmel Hizmet: Özel hastane ve diğer sağlık kuruluşlarının sayılarının ve dolayısıyla rekabetin giderek arttığı sağlık sektöründe kaliteli hizmet verebilmek işletmeler için artık çok daha önemli bir zorunluluk olmuştur. Hastaneye gelen insanların düzenli sağlık kontrolü yaptırmak amacıyla gelenleri hariç hemen hemen hepsi zaten negatif bir psikolojiyle hastane çalışanlarının karşısına gelmektedir.

Bu durum hastane personeline hastaları anlayabilme, onları özel hissettirebilme, kızgınlıklarını ve psikolojilerini yönetebilme konusunda ekstra beceriler ve donanımlar kazanmaları zorunluluğunu getirmiştir.

Bu eğitimimizde, hastane ve sağlık kuruluşlarında çalışan her kademedeki personelin hizmetin önemini anlamalarına, hasta memnuniyetsizliğinin hastaneye ve çalışanlara kaybettirdiklerini görebilmelerine, çalışan faktörünün önemini algılamalarına, müşteri ile yaşanan her etkileşim anının önemini kavramalarına, iletişim becerilerini geliştirebilmelerine, şikâyet yönetimini doğru yapabilmelerine ve nihayetinde müşteri memnuniyetine inanan ve işini seven çalışanlar olabilmelerine çeşitli uygulamalar dâhilinde yardımcı olmayı planlıyoruz.

Program içeriğini görebilmek ve indirmek için tıklayınız

Share