Liderlik Geliştirme Okulu


Liderlik Geliştirme Okulu konseptimiz, hem geleceğin yöneticilerini hazırlamak hem de mevcut yöneticilerin “Yönetsel Yetkinlikleri”ni geliştirmeye yönelik tasarladığımız bir konsept;

Yönetim kadrosu, bir şirketin var olma nedenlerinin gerçekleştirilmesi, hedeflerinin realize edilmesi, vizyonunun oluşturulması ve daha ileriye taşınması noktalarında son derece önemli bir etkiye sahiptir. Yönetim kadrosu, şirketin tabiri caizse, “General”leridir.

Rekabetin her geçen gün zorlaşarak arttığı günümüz iş dünyasında, şirketlerin İnsan Kaynakları yetkilileri bu gerçeğin farkına varmış ve yeteneklerini en etkili bir şekilde yönetebilmenin yollarını aramışlardır.

Şirket yetkililerinin farkına vardıkları bir diğer önemli husus, “Korku Kültürü”nün artık anlamını yitirdiği, “Saygı Kültürü”nün ise çalışanın performansını artıran ve performansı devamlı kılan en etkili yaklaşım olduğudur.

İşte, Deniz Yıldızı Ekibi olarak bizler de tüm “Yönetsel Yetkinlik Geliştirme” Programlarımızı “İnsan Odaklı Yönetsel Tavır” etrafında şekillendiriyor ve geleceğin yöneticilerini hazırlıyoruz.

Manager In Tarining (MIT) Programları
Talent Management
Temel Yönetim Becerileri
Profesyonel Koçluk
Değerlendirme (Assessment)
Yönetici Koçluğu (Executive Coaching)
Takım Koçluğu (Team Coaching)

Liderlik Geliştirme Okulu konseptimizin temel taşlarını oluşturan dünyaca kabul görmüş yönetim felsefeleri;

• “Rol Model Yönetim” (Management By Leading)
• Hedeflerle Yönetim (Management By Objectives)
• “Sonuçlara İnsanlarla Ulaşma” (Reaching Results With People)
• “Sahada Zaman Geçirerek Yönetim” (Management By Walking Around)

Yönetici ve Yönetici Adaylarınız ile ilgili ihtiyaçlarınıza yönelik size özgü tasarlayacağımız çözüm alternatiflerimiz ve Liderlik Geliştirme Okulu konseptimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen bize ulaşınız.

Share